Vizija in poslanstvo

Naša primarna naloga je nuditi kvalitetno podporo in spremstvo pri vzgoji otrok, ki nam jih zaupajo starši. Zavedamo se, da imamo v rokah občutljive dragulje, ki potrebujejo pravo nego in dober zgled. Na začetek samostojnosti jih pripravljamo tako, da jim vsakič znova s potrpežjivostjo potešimo otroško radovednost.

Pri vsem tem pa upoštevamo pomembna načela in vrednote, kot so spoštovanje, enotnost, enakopravnost, znanje in druge, saj so pomembni temelji družbe. Želimo in trudimo se, da bi preko pestrega programa v vrtcu vsak otrok odkril svoje potenciale in talente. Prav gotovo pa vsakodnevne opravke malčkom približamo z igro, petjem in plesom, ki se utrnejo v spomin in postanejo otroška doživetja.

Pri svojem delu smo kar se da profesionalni in spremljamo spremembe na našem področju. Sledimo razvoju naših varovancev in s ponosom poročamo staršem o njihovem napredku. Dosežki otrok v vrtcu so največje darilo in potrditev našega dela, v katerega vlagamo trud in ljubezen.

Vzgoja ni le priprava na življenje; vzgoja je življenje. (John Dewey)